O firmie

Jako serwis w obecnej formie jesteśmy obecni na rynku od 8 lat, jednak motoryzacja jest naszą pasją od zawsze.

Początki

Właściciel firmy już od najmłodszych lat pasjonował się motoryzacją, a wykazywał to m.in. poprzez uczęszczanie do Pałacu Kultury i Nauki na różnego rodzaju zajęcia motoryzacyjne oraz wyjazdy. Pierwszy motocykl naprawił będąc jeszcze dzieckiem, w przydomowej piwnicy. Z czasem jego warsztat powiększał się w parze ze zdobywanym doświadczeniem.

Jak jest teraz?

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dzięki jakości naszej pracy zyskujemy coraz większe grono klientów,  którzy cenią nas za profesjonalizm.

Pracujemy z pojazdami wszystkich marek, z wieloma firmami podpisaliśmy oficjalne umowy serwisowe. Wieloletnia obecność na rynku zaowocowała współpracą z wieloma dystrybutorami cześci, dzieki czemu jestesmy w stanie dostraczać części najlepszej jakości w korzystnych cenach.

Serwis jest wyposażony w wiele specjalistycznych narzędzi, dzięki czemu sami jesteżmy w stanie razlizować cały proces serwisowy.

Po godzinach

Aktywnie uczestniczymy w życiu motoryzacyjnym na co dzień poprzez starty w zawodach oraz obsługę serwisową innych zawodników. Dobrej zabawie towarzyszy rozrastająca się kolekcja kolejnych pucharów.